find us

Fransimo Bohemia

 13. 06. 2018

V současné době můžete u nás získat – a zarezervovat si již nyní, právě včas, jednoho z těchto překrásných pejsků. Oba mají předpoklady pro slibnou výstavní kariéru. Oba budou po rodičích výbornými společníky .
Caesar Julius Fransimo Bohemia – 6 days old new
http://www.sbtpedigree.com/dogarchive3/testmating.php
Pro tohoto nádherného psa hledáme vhodného majitele – kandidáta. Ozvěte se mi, kdo touží po black pied pejskovi s výborným rodokmenem.

a druhý pejsek 19 dní starý, British Pride Fransimo Bohemia
http://www.sbtpedigree.com/dogarchive3/testmating.php
Překrásný a velmi nadějný pejsek také z velmi perspektivní kombinace z UK a Australských krevních linií . Čekáme dále také na vhodného majitele . Budeme rádi , když by se pejsek uplatnil jako společník ,ale také i jako pejsek ,který bude prezentován ve výstavních kruzích.


13. 06. 2018

Mnoho úsměvů pro vás posílá Multi.Ch.Una Mataharry Fransimo Bohemia aka Harysa .

Mnoho úsměvů pro vás posílá Multi.Ch.Una Mataharry Fransimo Bohemia aka Harysa . Many of the smiles are sent to you by Multi.Ch.Una Mataharry Fransimo Bohemia aka Harys. Just say Harysko laugh 🙂

Zveřejnil(a) Simona Lahodová dne 13. červen 2018


13. 06. 2018

Pro pobavení, když štěňata nejdou vyfotografovat, natočím pro vás video : -)

Nejdou vyfotit 😂🤗🍀. Když je u nás veselo.

Zveřejnil(a) Simona Lahodová dne 13. červen 2018


12. 06. 2018

Se stal šampionem Argentiny pejsek pocházející z naší chovatelské stanice. Jedinečný Vosegus Fransimo Bohemia. Poděkování a gratulace posíláme všem zúčastněným a to profi handlerovi Mr. Diego Rooi Leeu, majitelce Magali a i Lemmymu .
⭐Exposiciones Caninas SAN LUIS ⭐
🌟🌟Vosegus Fransimo Bohemia🌟🌟
🏆🏆 NEW ARGENTINE CHAMPEON🏆🏆

Jueces:
Sr: Jorge Guzmán Briones (Chile) 🇨🇱
Limitada
🔅CGC macho.
🔅Sexo Opuesto de raza.
Sr: Gonzalez Gimenez Subillaga ( El Salvador) 🇸🇻
🔅CGC macho.
🔅CACIB.
🔅Mejor de raza.
🔅3ero de Grupo
Sr. Julio Rueda (Uruguay) 🇺🇾
🔅CAC
Handler: Diego Rooi Leeu
PH: Carolina Bibiloni
Criadora: Simona Lahodová


08. 06. 2018

se stal veliký dnem pro naší CH.JCh.Swansee Princess Fransimo Bohemia . Ta porodila svá první štěňátka. Máme 2 pejsky a 2 fenky.
Caesar Julius Fransimo Bohemia – white pied male – NABÍZÍME JE PŘEKRÁSNÝ ….
Cicero Tullius Fransimo Bohemia – black brindle male – res. SK
Capricci Bianca Fransimo Bohemia – white female -res.NO
Coperta Morbida Fransimo Bohemia – darkbrindle female res.CZ

01. – 04. 06. 2018

S manželem Petrem a dcerou Aničkou jsme trávili prodloužený víkend v přímořském městě Umag. Důvodem naší cesty byla již tradiční účast na 2x CACIB Umag. Oslava mých narozenin. A koupání se v moři. Letos jsem vystavovala mladého psa JCH.CZ Joy Mab Cyntaf Fransimo Bohemia v mezitřídě, který po oba dva dni a to jak u Finské rozhodčí, tak Slovinského specialisty pana Štefana Šinko získal 2x excellent 1 CAC, res.CACIB. Ve třídě otevřené jsem vystavovala bílého psa dovezeného ze Španělska JCH.CH. Diamonds of Blanch White Bear, který u Finské rozhodčí získal VD1 a u pana Šinko excellent 1 CAC. Mladá fenka JCH.Serbia Quality Roots Fransimo Bohemia s ohodnocením u Finské rozhodčí výborná 1 bez titulu a druhého rozhodčího excellent 1 PRM,BOB -J.splnila podmínky pro přiznání JCH.CRO. 
Naprosto famosním výkonem, perfektním předvedením splnila podmínky pro přiznání CH.CRO naše Grand.CH. Aschley III. Fransimo Bohemia po oba dva dny získala u obou rozhodčích ocenění 2x excellent 1, 2x CAC, 2xCACIB, 2x BOS.
Takže naše mise byla splněna a to včetně vydařené oslavy narozenin v oblíbené restauraci Anfora .

30. 05. 2018

malá procházka

Ch.Rocky Balboa Fransimo Bohemia 10 moonths old (Sire Grand.Ch. Gremlin of Impossant Bohemia x Dam Ch.Its Black Mafie Fransimo Bohemia)

Witch Voodoo Fransimo Bohemia ( Sire  Man Jack Impossant Bohemia x Dam Ch.Vanity Sky Fransimo Bohemia)


30. 05. 2018

Okolo 23.6.2018 očekáváme příchod pied štěňátek z posledního krytí této jedinečné feny dovezené z Austrálie. Která vždy porodila bez komplikací a přivedla na svět mnoho kvalitních a zdravých jedinců. Za tuto fenku bych chtěla i po 7 letech poděkovat chovatelce Karen Peek. Pedigree


26. – 27. 05. 2018

2x CACIB VARAŽDIN

Hlavní cíl naší cesty do Varaždinu bylo potkat se s přáteli Aleksandar Tropp, s rodinou Oliver Lalic, kterým touto veřejnou cestou děkujeme za fantasticky strávený víkend v jejich rodinném domě přímo ve Varaždinu. Skvělé opékání kůzlete, za muziku, tanec. Prostě to byl fantastický víkend. No a s Mirkou Hoffmannovou jsme ještě krom jiného vyzvedli i nádherné štěně chorvatského plemene TORNJAK. A protože jsme to tak pěkně naplánovali. Stihli jsme si všichni ještě zavystavovat na dvoudenní mezinárodní výstavě psů .

JCh. Joy Mab Cyntaff Fransimo Bohemia prvně vystavený v mezitřídě obdržel od Švédské rozhodčí známku Very Good 1 s fantastickým posudkem a druhý den u nového, chorvatského rozhodčího excellent 1 CAC , res,CACIB . JCh.
JCh.Diamonds of Blanch White Bear u švédské rozhodčí a v rukách Mirky obdržel známku excellent 1 bez titulu a druhý den od chorvatského rozhodčího excellent 1 CAC 🙂
Teprve deset měsíců stará JCh. Quality Roots Fransimo Bohemia na svém druhém víkendovém pobytu ve výstavním kruhu po oba dva dni získala jak od švédské rozhodčí, tak chorvatského rozhodčího excellent 1, PRM – BOB-J. z přihlášených třech mladých fen ve třídě mladých a nad mladým vítězným psem . Jsem na tebe hrdá ,,Růt ,, .
Opět zazářila v odpoledním junior handlingovém kruhu naše Anna Lahodová, která u paní rozhodčí ze Slovenska – Lindy Volárikové vybojovala z několika přihlášených první pozici se svojí čivavou Filoménne Fi-Fi CHI-Bee Master.
Premiéru ve svém ,, handlingovém ,, životě mám za sebou i já 🙂 . Kdy s čivavou Great Choco Girl CHI-Bee Master – jsem ziskala excelent 1 PRM,BOB – J u Srbské rozhodčí Sunčica Lazič.

25. 05. 2018

Se nám narodila štěňata – dvě tmavé a jedno modré . Modrá fenka je zarezervovaná. Do rezervace nabízím překrásného tmavého pejska. Celý tatínek 🙂Jména štěňátek : British Pride Fransimo Bohemia and British Lord Fransimo Bohemia and Blueberry Pie Fransimo Bohemia.

21. 05. 2018

Dnes je to právě rok , kdy jsem si autem přivezla z horkého Španělska tohoto nádherného bělouna. Chtěla bych poděkovat jeho chovateli, že byl ochotný mi syna krásného anglického psa Jackstaff Ice Man prodat 🙂
JCH.nom.Crufts 2018 ,BOB-J, Diamonds of Blanch White Bear – Baer + / + , Ataxia , HC,L2hga test clear , Patela 0 /0 , heart dopler screaning …..


21. 05. 2018

Tak je nám již 23 dní 🙂 Všechny již máme své nové domovy. Jsme moc vydařená partička tří slečen. A jsme krásné po našich rodičích a to po Grand.CH.Danny G. Fransimo Bohemia a Multi.CH.Una Mataharry Fransimo Bohemia . Věříme, že se vám také budeme zamlouvat. Jsme velmi nadějné.


20. 05. 2018

Tento příspěvek jsem na svém facebook profilu ,, Simona Lahodová ,, nazvala moje 🙂 Nemohou zůstat 🙂 Všechna tři štěňátka mají také své domovy a všechny v zahraničí. Věříme,že budou dělat velikou radost ve Švédsku, USA-CA a i Estónsku.


19. 05. 2018

se rozjelo pár kolegů a přátel do Chorvatské města Slavonski Brod na CAC výstavu. A zadařilo se výborně reperezentovat SBT z modrých, krevních linií Fransimo Bohemia. Všem posíláme také veliké poděkování za prezentaci mé chovatelské práce a gratulace k pěkným umístěním. 
Blue Goalie Fransimo Bohemia excellent 1 CAC – owner Elektro Protega – Syn Hallstone Fransimo Bohemia a Illis Blue Fransimo Bohemia
bílý pes s modrými plotnami Multi.JCH.CH. HarleyakaPanda excellent 1 CAC, BOB – owner AnteErceg – A ještě přidal Panda BEST OF FCI GROUP III.
Pokud se vše vydařilo, bude otcem našeho nového vrhu okolo 7.7.2018
A hned druhý den si stejná dvojice psů zopakovala stejný úspěch , když se při návratu do svých domovů do města Šibenik a Split přibrzdili v Kaštela na CAC – výstavě 🙂 .Posuzoval zkušený,chorvatský rozhodčí Mr. Srećko Kukić a my se budeme opakovat s gratulací a velikým díky Ante, Loki a Mr.Protega 🙂

19. 05. 2018

CACIB Litoměřice – na této výstavě zazářila ICH.Multi.CH. Marylin Auricstaff Fransimo Bohemia se svojí majitelkou Larisou Anatolyeva . Získala Excellent 1 , CAC,CACIB, Best Female !!! Za krásné fotky děkuji kamarádce Alexandře Macourkové. A Larise posíláme i zde veliké gratulace a poděkování za prezetntaci této fenky ve výstavních kruzích po Evropě.


18. 05. 2018

konečně opět jedna tříhodinová vycházka. Došli jsme až k pramenu Bobravy a moc jsme si užili jak lučního slunka,tak lesního stínu. Osvěžili jsme se pak přímo u pramenu. Na procházce Růt ,Rocky a Voodoo …..


18. 05. 2018

Další veliký úspěch, další veliká naděje se zrodila. Pocházející z naší chovatelské stanice Fransimo Bohemia. Na 2 x CACIB Ukrajina Quinny Speedi Fransimo Bohemia s profi handlerkou Annou vybojovala 2x J-CAC, BOB. Gratulujeme a také moc děkujeme za prezentaci této teprve 9. měsíců staré fenky Mrs.Zlata Blockaya .

 


13. 05. 2018

Ve stejné dny za naše barvy také bojoval nádherný pejsek Redzi-Ramones Fransimo Bohemia. Syn psa Grand.Ch. Gremlin ot Impossant Bohemia a feny CH.Its Black Mafie Fransimo Bohemia. Jak jsme obdrželi informace od jeho majitele pana Miloše Tučka. Po oba dva dni na 2X CACIB Lučenec u Maďarského rozhodčího Csaba Denk a slovenské rozhodčí Moniky Uhlikové získal ohodnocení excellent 1 CAJC SK. Veliké poděkování a gratulace patří majiteli a všem zúčastněným.


12. 05. – 13. 05. 2018

Pátek 11.5.2018 jsem vyrazila s přáteli z chovatelské stanice de Orphanus do přátelského Srbska. Zemi, která zatím nepatří do EU. Průjezd do této země a hlavně návrat zpět velice znepříjemňují Maďarští celníci. A tak jsme po třech letech, co jsme do této země opět zavítali, opět stáli 3 hodiny ve 28 stupních Celsia na hranici. Jsem velice ráda, že auto vydrželo, nepřehřálo se a celé tři hodiny klimatizovalo na 1 a tak zajistilo naprosto komfortní prostředí pro naše psy. 
V sobotu jsme se účastnili CAC výstavy a klubové výstavy ve městě Kragujecac. V neděli pak CACIB výstavy jen 47 km vzdáleném městě Topola.
Fotografií kvalitních jsme moc nepořídili, protože prostě na výstavě nebyl čas 🙂 Tak aspoň z té hrstky, máte možnost prohlédnout si zde pod textem.
Výsledky našich psů byli nad očekávání FANTASTICKKÉ.
Nově za tento víkend splnil podmínky pro přiznání Ch.Srbska pes JCh.Diamonds of Blanch Orion, který získal za oba dva dny fantastická umístění a to nejen v základním kruhu 🙂 Orion získal pokaždé ohodnocení excellent 1CAC ve třídě otevřené. Dále CACIB, BOB, BOS, Klubový vítěz a v odpoledním závěrečném kruhu přidal BOG 1. místo a BIS 2.místo. CACIB, BOS . Speciální poděkování patří dvou dámám, FCI rozhodčím a to specialist Mrs . Jelena Aleksandar Lazovic and Mrs. Ana Maria Jedut, za krásné ohodnocení tohoto psa.
Podmínky pro přiznání splnila i desetiměsíční fenka JCH. Quality Roots Framsimo Bohemia, která na těchto výstavách získala vždy ex. 1 , PRM , Klubová vítězka mladých a přidala i titul BOB – J .
Podmínky pro přiznání splnil i desetiměsíční černý pes JCH. Rocky Balboa Fransimo Bohemia, který také na těchto výstavách získal vždy ex. 1 , PRM , Klubový vítěz mladých a přidal i titul BOB – J .
Nově za tento víkend splnil také podmínky pro přiznání Ch.Srbska bílý pes JCh. Diamonds of Blanch White Bear a to díky ohodnocení v mezitřídě na TĚCHTO VÝSTAVÁCH VŽDY S ex.1CAC a res.CACIB .
Podmínky také splnila i Galé de Orphanus (dcera Ch. Quatma Fransimo Bohemia x GCh., Ch, JCh.Z-Suit Strong Boy Fransimo Bohemia) oba dva dny excellent 1 CAC, dále CACIB, BOS, BOB, Club Winner ….přátelé ještě jednou veliká gratulace a děkuji za společné chvíle.
JEŠTĚ JEDNOU MI DOVOLTE PODĚKOVAT dvou dámám, FCI rozhodčím a to specialistkám paní Jeleně Aleksandar Lazovic and Mrs. Aně Maria Jedut, a také organizátorům, kteří výstavy připravili naprosto skvěle a vše proběhlo velmi rychle, hladce a s profesionálním přístupem .
 

09. 05. 2018

Dovolte mi se pochlubit . Tak a mám chlapečky oba na plátně . Děkuji za překrásné dárky mužíčkovi Petr Lahoda.


09. 05. 2018

dnes může slavit přesně 5 měsíců naše Witch Voodoo Fransimo Bohemia . dcera Man Jack Impossant Bohemia a CH.Vanity Sky Fransimo Bohemia. foto z dnešní procházky od kamarádky Dagmar 🙂


09. 05. 2018

nové fotografie máme i ruďochů 🙂 Dnes v 11 dnech stáří .
Adorable Missine Fransimo Bohemia female reserved HU
Alluring Princess Fransimo Bohemia female reserved UK
Art Smile Fransimo Bohemia female reserved CZ

09. 05. 2018

Náš ,, Z,, vrh pěkně povyrostl. Foto 9.5.2018 v 19 dnech života . I tato štěňátka již mají své domovy .
Zabbya Blue Fransimo Bohemia rez . Švédsko
Zulu Warrior Fransimo Bohemia – reserved USA- CA
Zulu Blue Fransimo Bohemia reserved Estonia

06. 05. – 08. 05. 2018

se uskutečnilo přirozené krytí dvou blue pied jedinců . Multi.JCH. Harley aka Panda HD B / ED 0  a Yoga Karma FB. Pokud to bude úspěšné krytí, bude se jednat o první štěňátka po Panda a také i po Yoga . Za pejskem jsme se museli rozjet až do dalekého Splitu. Do Splitu jsem vzala k moři i dceru Aničku a kamaráda Ladíka. Pobyt to byl velmi příjemný. Krytí proběhlo naprosto perfektně. Děkuji za možnost získat první krytí s Panda majitelům Loki Novak a Ante Erceg. A také za milou společnost.

28. 04. 2018

Ve stejný den 28.4.2018 pro změnu Ola Mordyne Fransimo Bohemia “MORDINKA” absolvovala ve svých necelých 11 měsících uspěšné Zkoušky vloh v I.ceně ( nos 4).Vůdce MVDr.Petra Fedorová .Veliké díky a gratulace dámy.


28. 04. 2018

se v naší chovatelské stanici narodila nádherná tmavě červená štěňátka .Tatínek je Grand.CH.CH.Danny G. Fransimo Bohemia a maminkou CH.Una Mataharry Fransimo Bohemia . Tři fenečky a již jsou rezervovány. Vytvořily nám pyramidu 🙂
Pyramid by Fransimo Bohemia 🙂 🙂
Adorable Missine Fransimo Bohemia female reserved HU
Alluring Princess Fransimo Bohemia female reserved UK
Art Smile Fransimo Bohemia female reserved CZ

21. 04. 2018

Jsem se rozjela  na českou mezinárodní výstavu do Českých Budějovic .Kterou posuzovala vážená paní Jiřina Volšická. Dlouholetá chovatelka  a rozhodčí SBT . Na této výstavě v CZ se naši odchovy rozhodně neztratili . A tak i když posuzování končilo v kruhu až v 15,20. Domu jsme se vraceli spokojení a plní dojmů. Byl to velice příjemně strávený den v kruhu mých nej přátel a to Heleny a Rudy Slabových , Petry Fedorové, Alexandry Macourkové, Dagmar Gotzové. A povedlo se nám i několik milých rozhovorů s dalšími kamarády . Vše díky a brzo na viděnou .
Kayleen Nanny Fransimo Bohemia  vybojovala se svým majitelem Janem Novákem  ve velmi silně obsazené třídě fen mladých  excellent 1 CAJC-CZ . Honzí gratulujeme i zde a díky .
Naše CH.Aschley III. Fransimo Bohemia  ve třídě šampionek  excellent 1 CAC-CZ .
Edge Knife Fransimo Bohemia v mezitřídě excellent 2 res.CAC
Neztratili se ani ostatní z Fransimo Bohemia , kterým děkujeme za prezentaci a účast na této výstavě .A těším se brzo na ​​viděnou .  Děkuji fotografkám Alexandra Macourková a Margit Kopová za fotografie.

21. 04. 2018

se v daleké Argentině účastnil ve třídě otevřená třech výstav  náš odchov  Vosegus Fransimo Bohemia . Který je  předváděný ve výstavních kruzích  v této zemi zkušeným, profesionálním handlerem Diegem. Tentokráte společně získali hned 3 X excellent 1, CAC 🙂 Radujeme se také ,jako majitelka Magali  a handler Diego. Oběma gratulace a veliké díky za prezentaci tohoto psa  v této daleké zemi . Nádherné fotografie pochází z dílny  pana Martina Zanni .
 
CLUB CANINO NECOCHEA – 21 ABRIL 2018
VOSEGUS FRANSIMO BOHEMIA “LEMMY”
🌟MEJOR CAC MACHO X 3
JUECES: SR. PAUL STANTON (SUECIA)
SRA. MARGARET JONES (CANADÁ)
SRA. MARJORIE MARTORELLA (EE.UU)
HANDLER: Diego Rooi Leeu
PH: Martin Zanni

14. 04. – 15. 04. 2018

Jsme se účastnili  dvou výstav v Chorvatsku, které máme moc rádi . Obě výstavy byly se zadáním titulu CAC -CRO . Vyrazili jsme  všichni. Psi z Fransimo Bohemia, Já ,Anička i Peťa . Ubytovaní jsme byli vždy v místě konání výstav a tak vše probíhalo od přejímky psů ,až po konec výstavy v naprostém klidu. A my se tak mohli na plno věnovat vystavování našich psů.

Naprosto famózní úspěch zažila prvně naše Anička, která předváděla na obou dvou výstavách svoje čivavy . Čokoládovou fenku Choco Girl CHI Bee Master  ve třídě mladých. Se kterou vybojovala své první  první místo a tituly  excellent 1,PRM, BOB -J . a BOB . S Filoménne FI-FI CHI Bee Master pak byla přihlášená do junior handlingu. Kde se probojovaly po oba dva dny na bednu. První den na krásné druhé místo, druhý den na krásné třetí místo  a to vždy z 5 přihlášených dětí v kategorii.

Já vystavovala  Grand.CH.Edge Knife Fransimo Bohemia. Který po oba dva dny  získal titul excellent 1 CAC a tak splnil podmínky pro přiznání  šampiona Chorvatska. Tím, že již má 4x CAC z této země.  Grand.CH.Aschley III.Fransimo Bohemia  v mezitřídě vybojovala vždy první pozici  s ohodnocením excellent 1 CAC.


10. 04. 2018

Rádi by jsme oznámili vám všem , že se uskutečnilo toto velmi zajímavé a poslední krytí Dudu 7.4. a 9.4. Držte nám palce,ať se miminek dočkáme .

pedigree


09. 04. 2018

Opět zazářila krásná Merylin ve výstavních kruzích a hned ve dvou zemích . O úspěchu čtěte více v originálním textu majitelky, které opět patří můj veliký dík za prezentaci feny ve výstavních kruzích . A samozřejmě i zde se patří pogratulovat k dalším z mnoha společných vybojovaných úspěchů .


06. 04. 2018

nazveme Návštěvním dnem 🙂
První milá návštěva právě odjíždí, moc děkujeme. Jak za super setkání, tak víno a trdelník ze Skalice. Gratulujeme k výběru vašeho chlapečka – X-Red Sinapi Fransimo Bohemia. Brzo na viděnou.
Druhá návštěva právě odjela a také mají vybráno. Výběr byl těžší, protože vybírali čtyři 🙂 Ale nakonec došli ke shodě. Díky za návštěvu. Vás budu mít jen v Rosicích, čili pod dozorem 🙂 . Gratulujeme také k novému kamarádovi a výběru – Roja Mostaza Fransimo Bohemia .
Třetí návštěva , tentokráte z Říčan u Prahy odjela. Miminka i já říkáme, že tři návštěvy v jeden den stačí. Děkujeme za návštěvu a gratulujeme také k výběru toho svého vytouženého psího kamaráda vám, oběma sourozencům . Věřím, že i on bude cenným parťákem a dokáže nahradit vašeho Brazilského Filu . Máte skvělou maminku , která vám pejska pořídila . A zde vy a / pan zelený 🙂 / X-Wild Charlock Fransimo Bohemia.
 

05. 04. 2018

TROCHA MI DOVOLTE ZAVZPOMÍNAT. Právě měsíc duben je měsíc, kdy se již před 14 roky o nás a Fransimo Bohemia psalo v odborném časopise na Slovensku. Autorem článku byla Dana Bottová. Které i po letech patří za něj můj dík .

VZPOMÍNÁME 🙂
Před 6 lety vyšel článek o našich zkušenostech se švédským krmivem Husse. Krmím již 8 rokem stále HUSSE. A i dnes se ukazuje, že to, že jsem našla odvahu, bylo rozhodnutí velmi prospěšné pro celý můj chov FRANSIMO BOHEMIA. V současné době u mě žije nejstarší SBT a to 14 roků a 5 měsíců nejstarší fenka / 8 roků krmená výhradně jen těmito granulemi /. A stále se na svůj věk těší zdraví . Nemluvě o tom, kolik za 8 let vyrostlo u nás doma na této značce krásných šampionů.

Chery Fortunate Fransimo Bohemia 14,5 roků 🙂


05. 04. 2018

Jsme také pro vás návštěvníky webu a budoucí majitele již narozených štěňat, tato štěňata nafotila. Máme z nich opravdu radost. Nádherně prosperují .

            

 


Velikonoce

Letošní velikonoce jsme kromě péče o naše narozená štěňátka a pejsky věnovali procházkám po nedalekém okolí. Já a Dagmar ,Monika ,ale i Kuba , jsme si to užili s pejsky v lesích naprosto na jedničku . Tak, že zde si dovolíme pár foteček pro zpestření z našeho putování .