find us

Fransimo Bohemia

Novinky IV.-VI. 2018

20. 04. 2018

NEJVĚTŠÍ UDÁLOST TÝDNE !!!!!
20.4.2018 se nám narodila 4 modrá štěňátka. Máme dvě fenky a dva pejsky z výborného liniového spojení .
http://www.sbtpedigree.com/dogarchive3/testmating.php…
Ziggy Blue Fransimo Bohemia – male
Zonny Blue Fransimo Bohemia – male
Zulu Blue Fransimo Bohemia – female reserved in Estonia .
Zabbya Blue Fransimo Bohemia – female reserved in Sweden 
V případě vážného zájmu získat jednoho z těchto velmi nadějných pejsků mě neváhejte kontaktovat na email fransimocz@gmail.com  nebo  na messenger Simona Lahodová . Popřípadě telefonicky na 733190741 . Děkuji Simona L.

21. 04. 2018

Jsem se rozjela  na českou mezinárodní výstavu do Českých Budějovic .Kterou posuzovala vážená paní Jiřina Volšická. Dlouholetá chovatelka  a rozhodčí SBT . Na této výstavě v CZ se naši odchovy rozhodně neztratili . A tak i když posuzování končilo v kruhu až v 15,20. Domu jsme se vraceli spokojení a plní dojmů. Byl to velice příjemně strávený v kruhu těch mých nej přátel a to Heleny a Rudy Slabových , Petry Fedorové, Alexandry Macourkové, Dagmar Gotzové. A povedlo se nám i několik milých rozhovorů z dalšími kamarády . Vše díky a brzo na viděnou .
Kayleen Nanny Fransimo Bohemia  vybojovala se svým majitelem Janem Novákem  ve velmi silně obsazené třídě fen mladých  excellent 1 CAJC-CZ . Honzí gratulujeme i zde a díky .
Naše CH.Aschley III. Fransimo Bohemia  ve třídě šampionek  excellent 1 CAC-CZ .
Edge Knife Fransimo Bohemia v mezitřídě excellent 2 res.CAC
Neztratili se ani ostatní z Fransimo Bohemia , kterým děkujeme za prezentaci a účast na této výstavě .A těším se brzo na ​​viděnou .

21. 04. 2018

se v daleké Argentině účastnil ve třídě otevřená třech výstav  náš odchov  Vosegus Fransimo Bohemia . Který je  předváděný ve výstavních kruzích  v této zemi zkušeným, profesionálním handlerem Diegem . Tentokráte společně získali hned 3 X excellent 1, CAC 🙂 Radujeme se také ,jako majitelka Magali  a handler Diego. Oběma gratulace a veliké díky za prezentaci tohoto psa  v této daleké zemi . Nádherné fotografie pochází s dílny  pana Martina Zanni .
 
CLUB CANINO NECOCHEA – 21 ABRIL 2018
VOSEGUS FRANSIMO BOHEMIA “LEMMY”
🌟MEJOR CAC MACHO X 3
JUECES: SR. PAUL STANTON (SUECIA)
SRA. MARGARET JONES (CANADÁ)
SRA. MARJORIE MARTORELLA (EE.UU)
HANDLER: Diego Rooi Leeu

PH: Martin Zanni


14. 04. – 15. 04. 2018

Jsme se účastnili  dvou výstav v Chorvatsku, které máme moc rádi . Obě výstavy byly se zadáním titulu CAC -CRO . Vyrazili jsme  všichni. Psi z Fransimo Bohemia, Já ,Anička i Peťa . Ubytovaní jsme byli vždy v místě konání výstav a tak vše probíhalo od přejímky psů ,až po konec výstavy v naprostém klidu. A my se tak mohli na plno věnovat vystavování našich psů.

Naprosto famózní úspěch zažila prvně naše Anička, která předváděla na obou dvou výstavách svoje čivavy . Čokoládovou fenku Choco Girl CHI Bee Master  ve třídě mladých. Se kterou vybojovala své první  první místo a tituly  excellent 1,PRM, BOB -J . a BOB . S Filoménne FI-FI CHI Bee Master pak byla přihlášená do junior handlingu. Kde se probojovaly po oba dva dny na bednu. První den na krásné druhé místo, druhý den na krásné třetí místo  a to vždy z 5 přihlášených dětí v kategorii.

Já vystavovala  Grand.CH.Edge Knife Fransimo Bohemia. Který po oba dva dny  získal titul excellent 1 CAC a tak splnil podmínky pro přiznání  šampiona Chorvatska. Tím, že již má 4x CAC z této země.  Grand.CH.Aschley III.Fransimo Bohemia  v mezitřídě vybojovala vždy první pozici  s ohodnocením excellent 1 CAC.


10. 04. 2018

Rádi by jsme oznámili vám všem , že se uskutečnilo toto velmi zajímavé a poslední krytí Dudu 7.4. a 9.4. Držte nám palce,ať se miminek dočkáme .

pedigree


09. 04. 2018

Opět zazářila krásná Merylin ve výstavních kruzích a hned ve dvou zemích . O úspěchu čtěte více v originálním textu majitelky, které opět patří můj veliký dík za prezentaci feny ve výstavních kruzích . A samozřejmě i zde se patří pogratulovat k dalším z mnoha společných vybojovaných úspěchů .


06. 04. 2018

nazveme Návštěvním dnem 🙂
První milá návštěva právě odjíždí, moc děkujeme. Jak za super setkání, tak víno a trdelník ze Skalice. Gratulujeme k výběru vašeho chlapečka – X-Red Sinapi Fransimo Bohemia. Brzo na viděnou.
Druhá návštěva právě odjela a také mají vybráno. Výběr byl těžší, protože vybírali čtyři 🙂 Ale nakonec došli ke shodě. Díky za návštěvu. Vás budu mít jen v Rosicích, čili pod dozorem 🙂 . Gratulujeme také k novému kamarádovi a výběru – Roja Mostaza Fransimo Bohemia .
Třetí návštěva , tentokráte z Říčan u Prahy odjela. Miminka i já říkáme, že tři návštěvy v jeden den stačí. Děkujeme za návštěvu a gratulujeme také k výběru toho svého vytouženého psího kamaráda vám, oběma sourozencům . Věřím, že i on bude cenným parťákem a dokáže nahradit vašeho Brazilského Filu . Máte skvělou maminku , která vám pejska pořídila . A zde vy a / pan zelený 🙂 / X-Wild Charlock Fransimo Bohemia.
 

05. 04. 2018

TROCHA MI DOVOLTE ZAVZPOMÍNAT. Právě měsíc duben je měsíc, kdy se již před 14 roky o nás a Fransimo Bohemia psalo v odborném časopise na Slovensku. Autorem článku byla Dana Bottová. Které i po letech patří za něj můj dík .

VZPOMÍNÁME 🙂
Před 6 lety vyšel článek o našich zkušenostech se švédským krmivem Husse. Krmím již 8 rokem stále HUSSE. A i dnes se ukazuje, že to, že jsem našla odvahu, bylo rozhodnutí velmi prospěšné pro celý můj chov FRANSIMO BOHEMIA. V současné době u mě žije nejstarší SBT a to 14 roků a 5 měsíců nejstarší fenka / 8 roků krmená výhradně jen těmito granulemi /. A stále se na svůj věk těší zdraví . Nemluvě o tom, kolik za 8 let vyrostlo u nás doma na této značce krásných šampionů.

Chery Fortunate Fransimo Bohemia 14,5 roků 🙂


05. 04. 2018

Jsme také pro vás návštěvníky webu a budoucí majitele již narozených štěňat, tato štěňata nafotila. Máme z nich opravdu radost. Nádherně prosperují .

            

 


Velikonoce

Letošní velikonoce jsme kromě péče o naše narozená štěňátka a pejsky věnovali procházkám po nedalekém okolí. Já a Dagmar ,Monika ,ale i Kuba , jsme si to užili s pejsky v lesích naprosto na jedničku . Tak, že zde si dovolíme pár foteček pro zpestření z našeho putování .